Click on element to edit...

Select text you want to edit

Vítejte na stránkách A Maze in Tchaiovna. Útulné kulturní čajovny specializující se na lahodné horké a studené nápoje, řemeslné pivo z mikropivovarů a delikátní jídlo - kterou naleznete v srdci Prahy 6.

O Tchaiovně

​Překypující knihami, hudebními nástroji a deskovými hrami, A Maze in Tchaiovna nabízí prostor pro různá společenská setkání, jako jsou například šachový kroužek, hodiny angličtiny a češtiny, knižní klub nebo wokshopy. Díky každodenním kulturním akcím – jak v češtině, tak v angličtině - se čajovna stala známou v širokém okolí. Divadlo, čajové diskuze zvané „Tea Talks”, živá muzika, večery poezie, umělecké výstavy a filmy – to vše u nás můžete zažít, a to za dobrovolné vstupné. Zakládáme si na tom že jsme přátelské zařízení, kde se každý bude cítit vítán a jako doma.

Servírujeme sypané čaje z celého světa, unikátní a originální verze indického Masala čaje (včetně našich vlastních receptů), piva z oceňovaných mikropivovarů, výtečné vegetariánské i masové koláče a kari z kterého se sbíhají sliny!

Místnosti

Společnost Apple vyrazila už v loňském roce s vlastním čipem do boje proti zavedeným společnostem AMD a Intel, které jsou největšími výrobci procesorů na světě. Letos chystá podnik ještě přitvrdit, neboť usilovně pracuje na nových čipech, které budou ve všech ohledech lepší.

Kontaktujte nás!

Pokud máte zájem o rezervaci pokoje či stolu či máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat:

Rezervace stolu

+420 602 965 224

Produkce & Manažer

+420 608 864 274

Andrew Fell

Rezervace pokojů

+420 602 965 224

Výstavy

+420 608 864 295

Helen Fell